25 Września 2017

Klasyfikacja Generalna Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich

W Piekoszowie 23.09.2017 odbyły sie ostatnie zawody z cyklu Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich. Mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych na starcie pojawiło się ponad 50 zawodniczek i zawodników.  Po dekoracji zwycięzców w poszczególnych kategoriach podsumowano klasyfikację genralną Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich, w której łącznie sklasyfikowano 30 zawodniczek i 60 zawodników z 7 szkółek kolarskich. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
- dziewczynki 2004: Barchan Roksana - KSKS Daleszyce Vento Bike
- chłopcy 2004 : Kozieł Kacper - KSKS Daleszyce Vento Bike
- dziewczynki 2005: Sadowska Natalia - Szkółka Piekoszów KS Feniks
- chłopcy 2005: Ungier Bartosz - KSKS Daleszyce Vento Bike
-dziewczynki 2006: Skrzyniarz Magdalena - Szkółka Bieliny
- chłopcy 2006:Kwiatek Kacper - KSKS Daleszyce Vento Bike
W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Szkółka z Daleszyc, drugie miejsce zajęła Szkółka z Piekoszowa, a trzecie Szkółka z Wilczyc.
Świętokrzyski Regionalny Związek Kolarski gratuluje wszytskim zawodniczkom i zawodnikom, rodzicom, trenerom i opieunom oraz dziękuje za udział w Świętokrzyskiej Lidze Szkółek Kolarskich 2017. Jednocześnie składa podziękowania wszytskim Organizatorom poszczególnych edycji jak również sponsorom i służbom bez których te imprezy nie mogłyby sie odbyć.