26 Czerwca 2018

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym odbyły się w dniach 23-24.06.2018r. w Raszkowie.

Województwo Świętokrzyskie reprezentowali uczniowie ze szkółek w Daleszycach, Wilczycach i Piekoszowie.

Na szczególną uwagę  zasługują rezultaty Roksany Barchan (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce), która zwyciężyła w jeździe indywidualnejj na czas zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w kategorii dziewczęta kl. VII, a w wyścigu ze startu wspólnego zajęła 4miejsce.

Pozostali zawodnicy również zaprezentowali dobry poziom zajmując lokaty:

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS:
Chłopcy kl. IV
- Pilarek Michał (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 9 miejsce
- Cebula Filip (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 26 miejsce
- Gilewski Bartosz (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 55 miejsce

Dziewczęta kl. IV
- Kaczmarczyk Gabriela (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 7 miejsce

Chłopcy kl. V
- Jaworski Jakub (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 24 miejsce
- Kaczmarczyk Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 32 miejsce
- Kwiatek Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 36 miejsce
- Chała Filip (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 58 miejsce
- Wąś Maciej (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 60 miejsce

Dziewczęta kl. V
- Bandura Małgorzata (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 17 miejsce
- Fryz Agata (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 38 miejsce
- Suchodolska Julia (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 43 miejsce

Chłopcy kl. VI
- Ungier Bartosz (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 17 miejsce
- Kajtek Krzysztof (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 20 miejsce
- Szpakowski Jędrzej (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 33 miejsce
- Rutkowski Marcin (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 54 miejsce

Dziewczęta kl. VI
- Wieczorek Lena (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 33 miejsce
- Gara Milena (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 35 miejsce

Chłopcy kl. VII
- Maciejewski Szymon (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 17 miejsce
- Kozieł Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 20 miejsce
- Dziurski Kuba (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 28 miejsce
- Macioszek Mateusz (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 33 miejsce
- Rutkowski Piotr (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 37 miejsce

Dziewczeta kl. VII
- Barchan Roksana (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 1 miejsce
- Kaczmarczyk Natalia (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 15 miejsce
- Zagnińska Katarzyna (Szkółka Piekoszów/KS Feniks Jaworznia) – 19 miejsce

Pełne  wyniki jazda indywidualna na czas

WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO
Chłopcy kl. IV
- Pilarek Michał (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 18 miejsce
- Cebula Filip (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 32 miejsce
- Gilewski Bartosz (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 34 miejsce

Dziewczęta kl. IV
- Kaczmarczyk Gabriela (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 7 miejsce

Chłopcy kl. V
- Kwiatek Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 6 miejsce
- Jaworski Jakub (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 7 miejsce
- Chała Filip (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 34 miejsce
- Wąś Maciej (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 52 miejsce
- Kaczmarczyk Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 66 miejsce

Dziewczęta kl. V
- Suchodolska Julia (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 34 miejsce
- Fryz Agata (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 38 miejsce

Chłopcy kl. VI
- Szpakowski Jędrzej (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 10 miejsce
- Ungier Bartosz (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 12 miejsce
- Kajtek Krzysztof (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 30 miejsce
- Rutkowski Marcin (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 47 miejsce

Dziewczęta kl. VI
- Gara Milena (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 21 miejsce
- Wieczorek Lena (Szkółka Kolarska w Wilczycach) – 24 miejsce

Chłopcy kl. VII
- Maciejewski Szymon (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 17 miejsce
- Kozieł Kacper (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 19 miejsce
- Dziurski Kuba (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 26 miejsce

Dziewczeta kl. VII
- Barchan Roksana (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 4 miejsce
- Kaczmarczyk Natalia (Szkółka Kolarska KSKS Vento Bike Team Daleszyce) – 16 miejsce

Pełne wyniki wyścig ze startu wspólnego

GALERIA ZDJĘĆ

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim reprezentantom województwa świętokrzyskiego oraz ich opiekunom! Wierzymy, że takie doświadczenia jak start w Mistrzostwach Polski zaowocuje w przyszłości i życzymy dalszych sukcesów sportowych!