Licencje Kolarskie

LICENCJE 2021

 

 

Tak jak w latach poprzednich, dzięki uprzejmości Małopolskiego Związku Kolarskiego będziemy wyrabiać licencje plastikowe, wiąże się to z dłuższym oczekiwaniem na wyrobienie licencji, dlatego prosimy o składanie wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem. Wnioski wraz ze zdjęciem legitymacyjnym (jeżeli nie było przesyłane w poprzednich latach lub ma być zmienione) należy przesyłać na adres mailowy srzkol.kielce@gmail.com.  W razie pytań prosimy o kontakt również na powyższy adres mailowy.

Przypominamy, że od 2020 roku istnieje możliwość wprowadzania do systemu daty ważności badań lekarskich dla poszczególnych zawodników. Dlatego zachęcamy do przesyłania skanu badań lekarskich (kategorie: żak, młodzik, junior młodszy oraz junior) wraz z wnioskiem o licencję. Powinno to usprawnić prace biur zawodów, a także pozwolić na start w zawodach zawodnikom, którzy nie mają przy sobie badań lekarskich, jeżeli będzie możliwość sprawdzenia ich w systemie.
WAŻNE: Wpis do systemu ważności badań nie zwalnia zawodników, trenerów/dyrektorów sportowych z obowiązku przedstawiania badań w biurze zawodów, a może posłużyć jako dowód badań tylko w przypadku gdy środki techniczne na miejscu na to pozwalają.

 

Wysokość opłat na rok 2021 pobierz

Opłatę za licencję wydawaną przez ŚRZKol należy przelać na konto:

Bank Ochrony Środowiska 43 1540 1014 2005 9116 7909 0001 

Wniosek o licencję pobierz

Wniosek o licencję sędziowską  pobierz

 

Tak jak w latach poprzednich każdy  kto wyrobi licencję ŚRZKol. na 2021 rok otrzyma kod rabatowy, uprawniający do zakupu przez stronę internetową optimum.org.pl odżywek renomowanej, holenderskiej firmy BORN z 35% zniżką.