Licencje Kolarskie

LICENCJE 2020

Tak jak w latach poprzednich, dzięki uprzejmości Małopolskiego Związku Kolarskiego będziemy wyrabiać licencje plastikowe, wiąże się to z dłuższym oczekiwaniem na wyrobienie licencji, dlatego prosimy o składanie wniosków z odpowiednim wyprzedzeniem. Wnioski wraz ze zdjęciem legitymacyjnym (jeżeli nie było przesyłane w poprzednich latach lub ma być zmienione) należy przesyłać na adres mailowy srzkol.kielce@gmail.com.  W razie pytań prosimy o kontakt również na powyższy adres mailowy.

Od tego roku istnieje możliwość wprowadzania do systemu daty ważności badań lekarskich dla poszczególnych zawodników. Dlatego zachęcamy do przesyłania skanu badań lekarskich (kategorie: żak, młodzik, junior młodszy oraz junior) wraz z wnioskiem o licencję. Powinno to usprawnić prace biur zawodów, a także pozwolić na start w zawodach zawodnikom, którzy nie mają przy sobie badań lekarskich, jeżeli będzie możliwość sprawdzenia ich w systemie.
WAŻNE: Wpis do systemu ważności badań nie zwalnia trenerów/dyrektorów sportowych z obowiązku przedstawiania badań w biurze zawodów, a może posłużyć jako dowód badań tylko w przypadku gdy środki techniczne na miejscu na to pozwalają.

 

Wysokość opłat na rok 2020 pobierz

Opłatę za licencję wydawaną przez ŚRZKol należy przelać na konto:

Bank Ochrony Środowiska 43 1540 1014 2005 9116 7909 0001 

Wniosek o licencję pobierz

Wniosek o licencję sędziowską  pobierz

 

Tak jak w latach poprzednich każdy  kto wyrobi licencję ŚRZKol. na 2020 rok otrzyma kod rabatowy, uprawniający do zakupu przez stronę internetową optimum.org.pl odżywek renomowanej, holenderskiej firmy BORN z 35% zniżką.