29 Września 2019

Finał Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich 2019

Finał Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich 2019

W Piekoszowie w dniu 29.09.2019 odbył się wyścig  szkółek kolarskich. Była  to V edycja Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich 2019.

Wyniki wyścigu szkółek w Piekoszowie

Zawody w Piekoszowie były finałem Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich 2019.
W całym cyklu sklasyfikowano 175 zawodniczek i zawodników z 17 szkółek kolarskich. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyścigów - za piękną rywalizacje, rodzicom - za wsparcie swoich pociech, opiekunom i trenerom - za trud i prace z podopiecznymi.

Dziękujemy Organizatorom poszczególnych edycji: Szkółka Kolarska Vento Bike Daleszyce, Urząd Miasta i Gminy Daleszyce z Burmistrzem Dariuszem Meresińskim, Szkółka Kolarska w Chmielniku, Urząd Miasta i Gminy w Chmielniku z Burmistrzem Pawłem Wójcikiem, Chmielnickie Centrum Kultury, Nadleśnictwo Chmielnik, Urząd Gminy Piekoszów z Wójtem Zbigniewem Piątkiem, Biblioteka Centrum Kultury Piekoszów z Dyrektorem Andrzejem Paździerzem oraz Krzysztofem Szymkiewiczem, Szkółka kolarska Wilczyce, Sandomierski Klub Kolarski Race Squad z Jerzym Świderskim.

Dziękujemy członkom Zarządu Świętokrzyskiego Regionalnego  Związku Kolarskiego, którzy zasponsorowali ze środków własnych puchary,  które zostały wręczone najlepszym zawodnikom w klasyfikacji generalnej. Nagrody rzeczowe zapewnił Klub MKS Dek Meble Cyclo-Korona Kielce za co również serdecznie dziękujemy.

KLASYFIKACJA GENERALNA Świętokrzyskiej Ligi Szkółek Kolarskich 2019

Galeria zdjęć